Yggdrasil

Yggdrasil

05/22/2018

Softvérová spoločnosť Yggdrasil Gaming založená v roku 2013 Fredrikom Elmqvistom, bývalým generálnym riaditeľom spoločnosti NetEnt so sídlom na Malte. Pôsobí v rámci vysoko regulovaného odvetvia hazardných hier na diaľku a usiluje sa o špičkové postupy v oblasti priemyslu. Yggdrasil predstavuje obrovský strom v centre vesmíru, jeho pobočky spájajú rôzne svety. Online a offline svet bol kedysi celkom rozdelený. Keďže viditeľné a neviditeľné prepojenie sveta sa naďalej objavuje a rastie, s novými technológiami je tu obrovská príležitosť pre inovácie. Yggdrasil je určený na misiu na pestovanie rastu spájaním zdrojov, nápadov a ľudí.

Yggdrasil Gaming je poskytovateľom vynikajúcich online a mobilných kasínových hier. Hry sú navrhnuté s najmodernejšou technológiou. Spoločnosť vznikla ako jeden z najuznávanejších dodávateľov v odvetví a poskytuje kasíno hry online  pre niektoré z najväčších svetových operátorov, vrátane: bet365, skupiny Betsson, Bwin, Cherry, LeoVegas, Mr Green a Unibet.

Kasíno v mobile

Automatové hry vytvorené spoločnosťou Yggdrasil sú známe vynikajúcou grafikou a hrateľnosťou, taktiež radou špičkových funkcií, preto sa viaceré z nich stali globálnymi hitmi. V posledných niekoľkých rokoch robia obrovské vlny v odvetví online hier a podpisujú niektorých z najväčších operátorov v tomto odvetví. Produkty obsahujú video automaty, klasické hracie automaty, 3D video keno hry, instant lotto express, živé studio lotto a automaty s progresívnym jackpotom na viacerých platformách, vrátane desktopových a mobilných hier.

A čo tak tieto online automaty z ktorých väčšina sa dá hrať v mobile? online automat Super Heroes, online automat Nirvana, online automat Wicked Circus, online automat Empire Fortune, Double Dragons, online automat Big Blox, online automat Legend of the White Snake Lady, online automat Bicicleta, online automat Seasons, online automat Jokerizer, online automat Golden Fish Tank, online automat Winter berries, online automat Incinerator, online automaat Doubles, online automat Holmes and the Stolen Stones.

Spoločnosť kladie veľký dôraz na špičkovú technológiu pre hranie hier. Jedným z ich najdôležitejších vývojov je iSENSE 2.0 klientský rámec, ktorý je schopný uvoľniť všetky kanály. Jedná sa o hladký proces sťahovania a blesku, ktorý nebráni výkonu vášho preferovaného zariadenia. Nástroj Yggdrasil's BOOST umožňuje operátorom implementovať turnaje v hre, vykonávať spontánne výmeny peňazí, zavádzať úlohy spojené s hľadaním úloh a poskytovať hráčom sociálne siete chvályhodné práva na zdieľanie zábavy.

Medzi najpopulárnejšie kasíno hry od vývojárov Yggdrasil sú hrací automat Vikings Go Berzerk, Valley of the Gods, Jungle Books, hrací automat Beauty and the Beast, hrací automat Ozwin's Jackpots, hrací automat Golden Fish Tankhrací automat Holmes and the Stolen Stones.

Top hry Yggdrasil

Máte radi výherné automaty? Potom vyskúšajte Rainbow Ryan, Pumpkin Smash, výherný automat Lucha Maniacs, výherný automat Gem Rocks,  výherný automat Orient Express, Reptoids, Rainbow Ryan, výherný automat Spina Colada, Power Plant, výherný automat Chibeasties, výherný automat Chibeasties 2.

 

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply