Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Orient Express

Nastúpte do našej automatovej hry Orient Express, kde sú pre vás pripravené veľkolepé bonusy a výhry v online kasínach. Tento zaujímavý expresný vlak si môžete zahrať prostredníctvom spoločnosti Yggdrasil, s ktorým navštívite všetky metropoli v Európe. Doprajte si výlet do Paríža, Benátok, Istanbulu či Belehradu.

Express plný odmien.

V jednotlivých mestách na vás čaká množstvo pripravených odmien na dvadsiatich výherných líniách. Aj vďaka bonusových funkciám ako napríklad Walking Wilds, Win Multipliers, Wild Reels a Random Wilds, s ktorými sa môžete presunúť z cieľa do cieľa tým, že zasiahnete roztočenie zadarmo.

Orientálne symboly automatu Orient Express vás môžu dopraviť do odlišných kultúrnych miest. Doprajte si ešte viac zážitkov a vyskúšajte skvelú hru plnú jedinečných bonusov. Stačí si zakúpiť lístok na túto cestu naším expresom, kde zažijete nielen skvelú zábavu, vzrušenie, ale ešte zaujímavejšie výhry počas celej dovolenkovej cesty v rámci európskych destinácií. Cestujte spolu s Orient Expressom a ponorte sa do sveta výhier online.

Prezrite si aj kategóriu klasické hracie automaty a blackjack na našej stránke.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Orient Express a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Orient Express
Game Platform Yggdrasil Gaming
Free Spins Yes
Lines 20
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online