Chibeasties automaty zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Chibeasties

Automaty Chibeasties zadarmo od tvorcov Yggdrasil ponúkajú 20 výherných línií na 5 valcoch. Veselé lietajúce, roztomilé monštrá a všetky druhy rastlín z kmeňa, ktoré uznávajú svojho boha, sa postarajú o zábavu a zároveň vám poskytnú obrovské výhry, aj vďaka špeciálnym symbolom, ktoré táto hra ponúka. Najmenej tri symboly v rade vytvoria výhernú kombináciu.

Spoznajte lietajúce monštrá a budete odmenený

Prvým špeciálnym symbolom je Wild, ktorý nahradí akýkoľvek iný symbol v hre tak, aby vznikla výherná kombinácia. Ďalším je Scatter symbol, ktorým viete získať voľné roztočenia zadarmo. Pomocou týchto symbolov si môžete pripísať lukratívne výhry na váš herný účet. Hracie automaty Chibeasties tak ako iné kasíno hry od Yggdrasil nepatria medzi obyčajné automaty, lebo sú vybavené kreatívnymi funkciami a skvelou grafikou, ktorá prinesie ešte väčší zážitok z hry. Môžete si ju vyskúšať pre zábavu, alebo za reálne peniaze v online kasínach.

Ponúkame vám aj pokračovanie tejto skvelej automatovej hry Chibeasties 2.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Chibeasties a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Chibeasties
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 20
Reels 5
Theme Whimsical creatures in a magical forest
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo