Automaty Bicicleta

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bicicleta

Tvorcovia Yggdrasil prinášajú hrací automat Bicicleta s témou futbalu, kde aj z pohodlia domova, môžete zažiť vzrušujúce zápasy počas majstrovstiev. Hra ponúka na 5 valcoch až 25 možností výhry s množstvom skvelých funkcií a symbolov, s ktorými vyše výhry porastú ešte vyššie. Môžete sa tešiť na zápasy plné voľných roztočení zadarmo, kde Free Spin predstavuje futbalová lopta, ďalšie funkcie Wild Reel, Trophy a Sticky Wild.

Fandite futbalu a získavajte skvelé výhry

Žite futbalom v niektorom z našich licencovaných kasín a roztočením valcov na výhernom automate Bicicleta zinkasujte vaše výhry na herný účet. Všetci fanúšikovia futbalu a hazardných hier sa môžu tešiť na úžasný automat plný zážitkov a fantastických výhier, ktorý bol vytvorený tesne pred majstrovstvami Euro 2016.

Na automate Bicicleta nájdete štyri najcennejšie symboly, ktorými sú hráči z rôznych krajín, a tí vám poskytnú všetky druhy rôznych výhier. Napríklad hráč v červenej košeli je najcennejšia postava, nasleduje hráč s čiernou košeľu, potom hráč so žltým tričkom a nakoniec hráč s bielou košeľou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bicicleta a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Bicicleta
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 25
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo