Hracie automaty Jockerize

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jokerizer

Jokerizer výherný hrací automat od spoločnosti Yggdrasil Gaming má 5 valcov, 3 rady a 10 výherných línii. Počet výherných línii, ako aj výška stávky na líniu sú nastaviteľné. Ich nastavením podľa vlastného uváženia si viete upraviť šancu a výšku vašej výhry ako aj dynamiku hry.

Výherný ovocný automat používa známe symboly čerešní, zvonček, hviezda, 7 a samozrejme joker, ktorý je wild symbolom. Okrem nahradenia akéhokoľvek symbolu, môže v rôznych kombináciách priniesť vysoké výhry. Kombináciou symbolov v línii môžete vstúpiť do Joker módu kde sa môžu Vaše výhry podstatne zvýšiť.

Vďaka zvukovým efektom a rýchlemu otáčaniu valcov je hra dynamická a nepôsobí nudno a únavne, ak by však pre Vás taká bola je tu užitočná funkcia autoplay.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jokerizer a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jokerizer
Game Platform Yggdrasil Gaming
Theme Jokers
Reels 5
Lines 10
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Joker Ovocné Automaty