Legend of the White Snake Lady

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Legend of the White Snake Lady

Zoznámte sa s témou Orientu na hracom automate Legend of the White Snake Lady od spoločnosti Yggdrasil. Čaká na vás množstvo prekvapení, zážitkov, bonusových symbolov a funkcií, s ktorými sa vám určite podarí získať veľké peniaze na váš hrací účet. Na piatich valcoch video automatu môžete napočítať až 243 spôsobov výhry, taktiež násobiteľa a opätovné roztočenia.
Každým otočením valcov na výhernom automate Legend of the White Snake Lady budete objavovať mystický svet a legendy, ktoré vám odkryjú všetky bohatstvá.

S legendou nájdete svoje štedré odmeny

Skvelá animácia a výborná grafika vás zoznámi s tradičnom ázijskou témou. Vaše výhry porastú vďaka siedmym jedinečným symbolom a jediným špeciálnym, ktorým je Wild a môže nahradiť akýkoľvek iný symbol. Ďalej tu stretnete Bieleho hada s pani, starčeka, Snake Lady, Muža s dáždnikom, kúzelníka, most a hrad. Automaty Legend of the White Snake Lady ponúkajú Re-spin prvok s uzamknutým Wilds. Zakaždým, keď wild symbol pristane na 3 valci, čo prináša extra šancu na vytvorenie víťazstva pre vás.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Legend of the White Snake Lady a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Legend of the White Snake Lady
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Ways to Win 243
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo