Hrací automat Doubles

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Doubles

Hrací automat Doubles je od spoločnosti Yggdrasil, ktorá je známa svojimi neobvyklými hracími automatmi. Tento automat Vás na prvý pohľad zaujme po grafickej stránke ale aj po stránke funkcii.

Hrací automat má 5 valcov, 3 rady a až 243 výherných línii. Zaujímavou funkciou je Free spin. V tejto funkcii si môžete vybrať, ktorý symbol zdvojnásobíte. Akonáhle získate točenie zadarmo, vyskočí Vám tabuľka so všetkými symbolmi a je len na Vás, na ktorý symbol stavíte. Vždy keď v točení zadarmo padne kombinácia vybraného symbolu, výhra sa zdvojnásobí. Okrem toho Vás v hre čakajú zisky až do 25 000 €.

Zažite zábavu a napätie v hracom automate Doubles a odneste si fantastické výhry. Vyberte si z ďalších veľmi žiadaných online kasínových hier v kategóriách stieracie žreby a Stolové Hry. Pre najobľúbenejších hráčov máme zoznam on-line kasín v bočnom paneli týchto webových stránok. Nájdete tu aj najnovšie novinky v kasíne a praktické súhrny bonusov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Doubles a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Doubles
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Ways to Win 243
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Ovocné Automaty