Ozwins Jackpots

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ozwins Jackpots

Päť valcový video automat Ozwins Jackpots od tvorcov spoločnosti Yggdrasil Gaming inšpirovaný mágiou vám ponúkne 20 atraktívnych výherných línií. Verný učeň Ozwina v sebe spája kúzla v snahe vyzdvihnúť starovekú kliatbu a obnoviť mocného kúzelníka do jeho ľudskej podoby a hráčom dopriať úžasné výhry.

Čarovná cesta k jackpotu

Pozbierajte kryštály, aby ste obnovili guľu sily a nakrútili 5 rôznych jackpotov v hre, alebo otvorte bonusovú hru Spellbook, aby ste získali extra kryštály a ďalšie očarujúce odmeny. Spolu so množstvom zaujímavých funkcií a symbolov sa vám to určite podarí. Vo video automate nájdete napríklad valce, ktoré obsahujú 4 karikatúry, sovy, fľašu elixír, kompas a Ozwina.

Sova je najvyššie platený symbol pričom môžete získať až 200 násobok vašej stávky, ak pristanete 5 rade. Medzi ďalšie atraktívne funkcie patrí Ozwinova hra Jackpots Spellbook Bonus. Tá sa aktivuje ak natrafíte na symbol Spellbook, ktorej cieľom je zhromaždiť kryštály, aby sa aktivovala funkcia Jackpot Free spins. Pri 4 alebo 5 z týchto bonusových symbolov, dostanete aj 50 až 500 násobok vášho podielu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ozwins Jackpots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ozwins Jackpots
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 20
Reels 5
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo