Zodpovedný Gaming

08/17/2015

Určte si limity!

Okrem toho, že hranie môže byť zábavným a výnosným trávením času, vyhrávať sa nedá vždy. Prehrávanie je súčasťou hry a najprv to musíte prijať a byť pripravení, že sa to raz za čas môže stať. Kvôli tomu, by ste vždy mali hrať zodpovedne a neriskovať peniaze, ktoré si nemôžete dovoliť. Ak budete hrať zodpovedne, nebudete sa musieť obávať o to, že sa dostanete do závislosti alebo finančnej núdze. Mali by ste sa hlavne kontrolovať, nastaviť si limity, budget a svoje hráčske hranice.

Máte strach o deti?

Bojíte sa o to, že dnes už má aj mladšia generácia prístup k tejto stránke. Ak vy, ako dospelý hráč zdieľate svoj počítač s deťmi, ktoré 18 ešte nedovŕšili, vždy si dajte pozor, aby ste mali dostatočne chránený svoj počítač a užívateľské meno s heslo a taktiež aj detailné prístupy od internet bankingu tak, aby nemohli byť nikým iným zneužité. Existujú aj softvéry, ktoré tieto opatrenia dokážu urobiť za Vás.

18+

Pre všetkých, ktorí ešte nedovŕšili vek 18 rokov je nelegálne založiť i herný účet a hrať v hociktorom online kasíne. Každá spoločnosť má právo si vyžiadať dôkaz veku od hociktorého zákazníka a môže zrušiť, či na čas deaktivovať herný účet, kým sa nedostane k spoľahlivým informáciám o veku konkrétneho hráča.

Nezávislé organizácie
nehraj.sk

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply