Net Entertainment

Net Entertainment

21/03/2018

Spoločnosť viac známa pod menom NetEnt bola založená v roku 1996 v Škandinávií vo Švédsku a dodnes je jedným z lídrov na kasíno trhu. Spoločnosť sídli vo Vasagatane v Štokholme a v poslednom čase sa stala veľmi známym menom vo svete hazardu. a dokonca bola tiež kótovaná na burze v Štokholme.

Svoje prvé kasíno NetEnt zriadili v roku 2000 a v tom istom roku otvorili ešte tri ďalšie. Neskôr sa začali sústreďovať hlavne na vývoj a prevádzku platformy a softvéru pre online kasína.

V roku 2005 spoločnosť predala všetky vlastné kasína a odvtedy sú takzvanou šedou eminenciou hazardných hier a gamblingu. Ich prístup k vývoju zabezpečuje naozaj vysokú mieru spoľahlivosti a hlavne nezávislosti herného systému NetEnt – či už kasíno hier, bonusov, pravidiel alebo pravdepodobností a miery návratnosti.

Jedná sa o jedného z najúspešnejších vývojárov softvéru pre online kasíno hry na svete. NetEnt sa zameriava na vyvíjanie inovatívnych nástrojov, ktoré spoločnosti následne umožňujú ponúknuť hráčom klasických ruletových hráchblackjack, poker, video poker, baccarat aj hry, ktoré majú viac arkádový štýl, alebo sa jedná o online tipovanie.

Kasíno naživo a kasíno v mobile

Ich kasíno hry sú veľmi populárne, ľudia sa k nim veľmi radi vracajú, kvôli výbornej hratelnosti, zaujímavej grafike, zvukovým efektom a najmä vysokej miere návratnosti, ktorá je len výnimočne pod 95 %. Patrí medzi spoločnosti s množstvom kasíno hier so skutočným krupiérom. Hry prevádzkované softvérom NetEnt je možné zahrať si aj na mobilných zariadeniach. Práve hracie automaty, ruleta a iné kasíno hry v mobile vďačia za to, že uzreli svetlo sveta vysokej konkurencií v hernom priemysle, ktorého NetEnt bol jedným s hlavných hnacích motorov.

Najhranejšie kasíno hry od NetEnt

Medzi najobľúbenejšie a najhranejšie hry od Net Entertainment neodlučiteľne patrí:

Nepochybne je množstvo ďalších hier, ktoré nemožno nespomenúť a sú nielen nadčasové, ale aj podliehajú veľkej hratelnosti. Patria tu napríklad:

Zhrnutie

S určitosťou môžeme tvrdiť, že takmer každá kasíno hra prevádzkovaná systémom Net Entertainment bude maximálne férová a nehrozí žiadna manipulácia výhier alebo pravdepodobností zo strany kasína. Môžeme ich zaradiť medzi svetovú špičku. Pre hráča ponúkajú skvelé bonusy a najlepšie hry. Aj vďaka veľkej obľube sa kasíno softvér Net Entertainment zaradil medzi top v porovnaní s konkurenciou. Ak by ste chceli determinovať kvalitu online kasína, tak tu je návod. Kasína bez hier od NetEnt nestoja za veľa.

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply