CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Big Blox

Každým roztočením hracieho automatu Big Blox si užívajte víťazné dúšky na ceste k jackpotu. Jednoduchá arkádová hra od tvorcov Yggdrasil Gaming ponúka na piatich valcoch skvelých 243 spôsobov ako vyhrať, preto neváhajte ani chvíľu a presvedčte sa o tom sami.

Fantastické bohatstvo v neznámej civilizácii

Téma kmeňového štýlu, ktorá je vsadená do prostredia kreslenej džungle s vyrezávanými lebkami spolu s ďalšími podivnými postavami vás zaručene pobaví a prinesie množstvo výherných kombinácií.

Zaujímavé a jedinečné veľké bloky, ktoré sú veľmi aktívne zakaždým, keď roztočíte valce video automatu Big Blox udelia hráčovi obrovskú šancu na niektorú s veľkých výhier. Ak sa vám podarí nájsť cestu cez nepriechodnú džungľu, natrafíte na starý chrám postavený neznámou civilizáciou. Kamenné modly v zničenom chráme boli svedkom mnohých vecí a oni určite poznajú cestu k fantastickým pokladom.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Big Blox a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Big Blox
Game Platform Yggdrasil Gaming
Ways to Win 243
Technology HTML5
Reels 5
Jackpot Yes
Graphics 9/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online