Výherný automat Nirvana

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Nirvana

Nový výherný automat Nirvana od spoločnosti Yggdrasil ponúka hráčom dvadsať výherných línií na piatich valcoch. Tzv. "nirvánou" je myslený pokojný a vyvážený stav mysle, nie známa hudobná skupina. V hre nájdete nezvyčajné tvory, ktoré patria medzi symboly spolu s pestrofarebnými drahokamami. Tieto tvory pochádzajú z budhistickej a hinduistickej mytológie. Stretnete sa napríklad so zajacom s jeleními parohmi, šupinatým drakom, fénixom či Gryfom.

Oáza pokoja so skvelou výhrou

Hra ponúka tiež množstvo špeciálnych symbolov, ako Wild a Scatter, bonusovú hru, režim automatickej hry aj zaujímavé otáčania zadarmo, ktoré stvárňuje ružový kvet. Ak máte aktivovanú funkciu Voľný Spin, získate 10 voľných zatočení, v ktorých môžete vyhrať až 5 000 mincí. Určite oceníte skvelú hudbu ako aj efekty hracieho automatu Nirvana. Ľahko ovládateľný a jedinečný automat plný farieb čaká kým si ho vyskúšate.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Nirvana a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Nirvana
Game Platform Yggdrasil Gaming
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo