Slovenské online kasína

27/04/2015

Konečne sa Slovensko dostáva na úroveň vyspelých krajín. Od 14. januára 2020 okrem Tiposu v súlade so zákonom podnikajú aj iné subjekty. Ich zoznam budeme postupne aktualizovať. Rozbeh je však veľmi pomalý a najbližšie roky môžeme očakávať konkurenciu maximálne piatich subjektov. Dôvod je jednoduchý - peniaze. Za licenciu umožňujúcu prevádzkovať hazardné hry v online prostredí Slovensko pýta zábezpeku 2 milióny EUR (údaj apríl 2020) a to je na takýto malý trh s relatívne nízkym bohatstvom populácie príliš veľa.

To okrem iného znamená, že žiaden z gigantov svetového gamblingu ako napríklad Bwin, Bet365 či William Hill sa na Slovensko nechystá. Dôvodom je relatívne nízky priestor na rast a zárobok.

Hneď prvé dni sme videli spustenie troch kasín a relatívne silný súboj o hráča. Dve kasína prišli s bonusom €1000, jedno k tomu pridalo 100 zatočení zadarmo a ďalšie kasíno s bonusom €250. Len pre porovnanie, britské online kasína spomínané hore ponúkajú štandardne bonus €100.

Takisto nemôžeme očakávať multi miliónové jackpoty, tak ako tomu bolo v prípade Maltských licencií a pôsobnosti nadnárodných spoločností. Na druhej strane je ochrana hráča a maloletých na oveľa vyššej úrovni. Prečítajte si viac o licencovaných slovenských kasínach a hlavne ak sa rozhodnete hrať za skutočné peniaze tak hrajte s rozumom.

News Kasino Bonus