Výherný automat Wicket cirkus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wicked Circus

Veselé dobrodružstvo zažijete na výhernom automate Wicked Circus od tvorcov spoločnosti Yggdrasil. Jediný šašo sa vracia späť a ukrýva sa v tejto hre, kde ho stačí pohľadať na piatich valcoch s desiatimi výhernými líniami. Vstúpte do arény plnej peňazí, ktoré stačí len pozbierať vďaka bonusom a funkciám, ktoré tento automat ponúka. Základné symboly, ktoré tu môžete tiež nájsť sú pravidelné symboly ako hviezda, číslo sedem, zvonček, hrozno, citrón a čerešne. Je pripravená záhadná výhra až do výšky 6000 mincí.

Špeciálnymi funkciami sú napríklad bonusová hra, tajomná výhra, režim Jokerizer s vyššou pravdepodobnosťou výhry ako naplniť váš herný účet. Ak zablokujete žolíky, zvýšite tak svoju záhadnú výhru.

Vyberte sa do cirkusu po výhru

Hrací automat Wicked circus majú absolútne unikátnu vlastnosť, pretože počas bonusových hier je možné použiť tzv. Hold funkciu, s ktorou máte možnosť vsádzať na väčšie tajomstvo víťazstva. Vo chvíli, keď sa stretnú dva, alebo viac Jester symbolov, ktoré sú zobrazené v režime Jokerizer, potom budete mať dve rôzne možnosti. Po prvé si môžete vybrať, že si výhry vyzdvihnete do slotu Wicked Circus, a za druhé si môžete vybrať použiť funkciu pozastavenia. V poslednom prípade sa všetky kotúče, ktoré majú Jester symboly zmrazia, stávka za rotácie sa zvýši na 60 mincí na rotáciu a ostatné kotúče budú pokračovať ďalej.

Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wicked Circus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wicked Circus
Game Platform Yggdrasil Gaming
Free Spins Yes
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D Yes
Game Features Wild substitutions
HD Yes
Jackpot Yes
Lines 10
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Theme Joker slot
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo