Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Super Heroes

Svet super hrdinov vás pozýva objavovať exkluzívne výhry na hracom automate Super Heroes. Zdolávajte spolu s nimi všetky prekážky a nájdete zaujímavé funkcie ako napríklad: funkcie super hrdinov, wild, free spins, znaky, základné kartové symboly a iné bonusy, ktoré hra ponúka.

Zábava a populárny hrdinovia priamo u vás doma

Ak sa aktivuje funkcia super hrdinov prostredníctvom Free spin, dvaja náhodný z nich vykonávajú špeciálne funkcie. Super hrdinka Mirage premení každý prémiový symbol na kocku, ktorá sa otáča dovtedy, kým nie je udelená výhra pre všetky prémiové symboly. Raven zase hádže rotujúce ostrie, ktoré mení až 4 náhodné válce na wild. Hopper privoláva meteoritovú sprchu, ktorá zmení prémiové aj normálne symboly na wilds. Tesla vytvára dopadovú vlnu, ktorá zaručí výhru z prémiových a normálnych symbolov. Trance vykúzli portál času, ktorý udeľuje štyri ďalšie Free spiny. Knox strieľa ohnivý lúč z otočenia do celkovej výhry a vynásobí ju 5 krát. Vyskúšajte vzrušenie a zábavu, ktorú si doprajete na automate super Heroes online. Neváhajte vyskúšať mnoho ďalších obľúbených online kasínových hier. Ďalej odporúčame pozrieť si výherné automaty a blackjack.

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Super Heroes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Super Heroes
Game Platform Yggdrasil Gaming
HD Yes
Lines 20
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online