Gem Rocks

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Gem Rocks

S video automatom Gem Rocks od tvorcov Yggdradil Gaming môžete získať neuveriteľných 1024 rôznych spôsobov výhryVideo automat má namiesto piatich až šesť valcov na ktorým môžete stretnúť 4 pozície symbolov. Tieto symboly sú do značnej miery tvorené farebnými skalami, z ktorých každá má klenot zaplnený. Virtuálny svet automatu vyzdobený z kameňov a drahokamov vám ponúka kaskádové výhry.

Odhaľte virtuálny svet klenotov

Nájdete tu 8 pravidelných kameňov - drahokamov z ktorých najviac je odmenená hviezda. V prípade, ak získate víťaznú kombináciu, spustíte funkciu Dropdown Wins, kedy symboly zmiznú z obrazovky, čo ponecháva priestor pre nové. Nové symboly naďalej prichádzajú tak dlho, kým získavate víťazné kombinácie. Najväčším lákadlom je funkcia Gem Rock, ktorá je aktivovaná, keď dostanete 2, 5 a 9 po sebe nasledujúcich výhier. Obrovské množstvo klenotov sa rúti dole priepasťou, aby mohli dosiahnuť víťazné kombinácie v každom kole. Doprajte si fantastické výhry vďaka skutočným klenotom, ktoré držíte v rukách práve teraz.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Gem Rocks a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Gem Rocks
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 9
Technology HTML5
Graphics 9/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo