Výherný automat Seasons

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Seasons

Poďte sa zabávať a vyhrávať s celkom novým trojvalcových výherným automatom Seasons od vývojárov Yggdrasil. Špeciálny tematický automat s 20 výhernými líniami ponúka hneď 4 druhy symbolov Wild a možnosť získať až 30 voľných otočení ako bonus. Štyri ročné obdobia v hre znamenajú štyri typy Wild symbolov, 3 a viac symbolov Free Spin zase spustia režim Free Spin.

Nenechajte si ujsť Vašu výhru

Na hracom automate Seasons môžete získať až 30 670 mincí. Vzhľad, hudba aj efekty v tejto hre nemajú obdobu, určite vás zaujme na prvý pohľad, aj svojou pestrosťou. Užívajte si príjemnú atmosféru každého ročného obdobia na novom hracom automate Seasons.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Seasons a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Seasons
Game Platform Yggdrasil Gaming
Lines 20
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo