Hrací automat Holmes

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Holmes

Hrací automat Holmes and the Stolen Stones vyšiel od spoločnosti Yggdrasil. Automat je inšpirovaný dobrodružstvom slávneho detektíva z Baker Street. Úlohou detektívov je nájsť ukradnuté diamanty. Hrací automat Vás prekvapí veľmi peknou grafiku.

Hrací automat Holmes and the Stolen Stones má 5 valcov, 3 rady a 20 výherných línii. Automat ponúka až 5 rôzne veľkých jackpotov. Získať ich môžete viacerými spôsobmi. Môžete získať stratené diamanty počas hrania, alebo počas točenia zadarmo ich môžete zbierať na jednotlivých valcoch. Ďalší spôsob je nájsť v hre 3x symbol Bonus a dostať sa tak do bonusovej hry kde máte na výber z drevených debničiek, v ktorých sú ukryté výhry, ale aj stratené diamanty. Každý valec má 5 miest na stratené diamanty, ak ich vyplníte získavate výhru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Holmes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre