Elk Studios

Elk Studios

05/06/2018

Elk Studios je jednou z rýchlo rozvíjajúcich sa herných spoločností. Táto spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2012, je založená mimo Švédska. Táto spoločnosť je postavená na filozofii mobilnej centrály a zaviedla špičkové koncepty do sady hracích automatov online zadarmo. Táto spoločnosť ponúka malý počet kvalitných a bez nutnosti sťahovania požadovaných videí flash na mobilných aj online kanáloch. Preto v priebehu niekoľkých rokov prilákala fantastickú fanúšikovskú základňu. Ponúka sofistikovanú funkčnosť, umeleckú, tematickú grafiku a funkcie mimo boxu, ktoré môžu preskúmať hráči na platforme a kasínach Microgaming-Quickfire, ktoré ponúkajú viacero dodávateľov softvérových hier.

Spoločnosť Elk Studios sa stala dobrým menom v odvetví hazardných hier vďaka úsiliu, ktorý prináša hranie hazardných hier nad normálnu normu. Táto spoločnosť používa pokročilé matematické modely a najmodernejšiu technológiu na vytvorenie sledovanosti s ľudským dotykom, ktoré im dávajú spätnú väzbu. Táto spoločnosť sa zameriava na vytváranie vysokokvalitného, ​​malého počtu hier, ako na veľké množstvo nekvalitných.

Populárne kasínové hry ponúkané štúdiami ELK

Medzi tri najobľúbenejšie hry ponúkané touto spoločnosťou patria: "Hrací automat Electric Sam", "Video automat Lab" a "futbalový výherný automat Champion's Goals".

To samozrejme nie je všetko. Čakajú vás aj tieto chuťovkyVideo Automat Kaiju, Hrací Automat Wild Seas, Výherný Automat Route 777, Hrací Automat Hidden,

Všetky tieto tri hry majú skvelú grafiku, vzrušujúce bonusové hry a funkcie a úžasnú audio-vizuálnu podporu, ktorá prináša špičkový zážitok. Nedávno prichádzali so štvrtou hrou, ktorá sa nazýva "ryby" a už bola očakávaná.

V hre Electric Sam je protagonista majiteľ kasína, ktorý má sídlo v trollovom lese. Toto kasíno vlastní so svojou dcérou a ženou. Táto hra ponúka 243 spôsobov výhry a súčasne ponúka bezplatné otočenia, multiplikátory a ďalšie špeciálne symboly. Laboratórium - The Lab je hra, ktorá umožňuje hráčom vyhrať veľký balík peňazí prostredníctvom prvkov a minerálnych zmesí.

Táto hra sa skladá z 5 kotúčov a ponúka množstvo funkcií, ako wild, bonusové hry, voľné otočenia, rozptyľovače, multiplikátory a re-spin, vďaka ktorým môžete zažiť adrenalín. Táto hra tiež obsahuje jedinečnú inováciu stávkových stratégií, kde hráči môžu implementovať svoj obľúbený model stávkovania. Champion's Goal je futbalová tématická hra, ktorá sa vyznačuje rozptýlením, bezplatnými otočeniami, divokými hrami a vzrušujúcou bonusovou hrou, ktorá zahŕňa kaskádové symboly a nahromadené wilds. Táto hra ponúka viaceré možnosti výplaty a má 5 valcov.

Pokiaľ ide o jazyky a meny, táto hra je k dispozícii vo viacerých jazykoch a podporuje viacero mien prostredníctvom platformy Microgaming-Quickfire. V súčasnosti sa tieto hry môžu zažiť v niektorých z najlepších kanadských kasín.

Bezpečnosť a fair play

Elk Studios je vybavené platformou Microgaming-Quickfire. Táto spoločnosť ponúka hry, ktoré sú certifikované náhodne a spravodlivo eCogra, ktorá je treťou stranou dôveryhodnej agentúry. Okrem toho sú Microgaming kasína regulované a licencované maltskou a britskou autoritou, ktoré sú jedny z najuznávanejších a najvýznamnejších nezávislých organizácií na svete.

Výhody Elk Studios:

  • Ponúka inovatívne funkcie
  • Je elegantný a ponúka hracie automaty bohaté na funkcie
  • Ponúka jedinečné prispôsobiteľné stratégie pre stávkovanie
  • Ponúka vernosť v hre

A čo na záver? Odporúčania. Vyskúšajte aj tieto hracie automaty: Video Automat Ivanhoe, Výherný Automat Taco Brothers, Hrací Automat Poltava, Video Automat Bloopers, Hrací Automat DJ Wild, Automatová hra The Lab,

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply