Poltava výherný hrací automat

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Poltava

Výherný automat Poltava od firmy ELK Studios je inšpirovaný bitkou pri Poltave z roku 1709. Práve ste sa ocitli vo vojne, a závisí len na vás či v nej ostanete víťaz alebo porazený. Na piatich valcoch môžete napočítať až štyridsať výherných línií, a hraciu plochu vypĺňa pohľad do lesa, kde sa boje odohrávajú.
V hre stretnete symboly vojaka, koňa a delostrelca, no nechýbajú ani klasické kartové symboly. Zo špeciálnych symbolov nájdete na hracom automate Poltava wild, ktorý stvárňuje logo hry, ten nahrádza všetky ostatné symboly, okrem Scatter symbolu, ktorý spúšťa hlavný bonus.

Zabojujte a odneste si výhry roztočením valcov

Ak natrafíte na 3 a viac symbolov Scatter, ktorým je lev na troch stredných valcoch automatu Poltava spustíte Bonusovú hru s ktorou získate ešte viac peňazí na váš hrací účet.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Poltava a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Poltava
Game Platform ELK Studios
Technology HTML5
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo