Ivanhoe

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ivanhoe

Pamätáte sa na tento seriál ešte zo socialistických čias? Ja iba matne. Príbeh z histórie Anglicka vám odhalí sira Wilfreda Ivanhoe prostredníctvom hracieho automatu Ivanhoe. Históriu vám budú pripomínať nielen postavy a známe legendy starovekého Anglicka, ale aj ovocné symboly ako napríklad čerešne, citróny, melóny, ikony BAR a číslo 7. Jednoduchý dizajn prináša ale množstvo príležitostí k zaujímavým výhram prostredníctvom kombinácií špeciálnych bonusov a symbolov.

Zahrajte si mnoho ďalších populárnych online kasínových hier. Pre skutočných hráčov medzi nami je zoznam všetkých online kasín, kde nájdete aj najnovšie správy a bonusy z kasín. Určite vám odporúčame pozrieť aj ďalšie ovocné automaty a video poker.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ivanhoe a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ivanhoe
Game Platform ELK Studios
Technology HTML5
Rows 3
Reels 3
Lines 17
HD Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hot Hracie Automaty Zadarmo Ovocné Automaty