Výherné automaty Taco Brothers

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Taco Brothers

Dej výherného automatu Taco Brothers Vás zavedie do nemenovanej mexickej dedinky, v ktorej sa trojica bratov snaží ukradnúť "tacos" zlému kapitánovi Diazovi. V hre sa okrem známych postavičiek bratov Paso, Pepe a Pico, objaví aj množstvo iných symbolov s mexickou tématikou ako je gitara, kaktus a fľaša tequily.

Zabávajte sa v Mexiku a hľadajte výhru

Nájdete tu aj veľa funkcií a špeciálnych symbolov, nechýba ani režim roztočenia zadarmo, s ktorými čakajte najvyššie výhry. Počas roztočenia zadarmo sa musíte snažiť jeho "tacos" ulúpiť? Nachádza sa tu tiež hra zadarmo Divoký útek, počas ktorej sa bratia snažia utiecť pred kapitánom s nakradnutou korisťou, občas sa dokonca objaví aj prekrásna "Senorita". Hrací automat Taco Brothers plný farieb ponúka až 243 možností výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Taco Brothers a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre