CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hidden

Vo video automate Hidden sa presuniete do starovekého Egypta prostredníctvom spoločnosti Elk Studios. Všetkým hráčom ponúka skvelú zábavu a nečakané výhry vďaka funkciám ktorými disponuje. Na piatich valcoch automatu môžete vyhrať až 178 spôsobmi. Môžete spoznávať veľké pyramídy v Gize, krásy Egypta s historikom, profesorom Taylorom a jeho synovcom Benjaminom, ktorý práve odlietajú z upršaného Londýna.

Exotické dobrodružstvo v Egypte

Okrem zaujímavých bonusov hra disponuje hlavnou atrakciou, ktorou je funkcia bezplatné točenia v miestnosti Treasure Room - to sa hrá, keď dostanete 3 alebo viac rozptýlených lupienok kdekoľvek na valcoch. To vám poskytne 5 bezplatných otočení. Zaujímavosťou je, že väčšie výhry sa dostanú do funkcie Trezure Room Free Spins v dôsledku rozširujúcich sa symbolov a následných symbolov. Je to veľmi atraktívna ponuka s maximálnymi výplatami vo výške 2150-krát vašou stávkou v každom kole. Ste pripravení odhaliť a zároveň vyriešiť veľké tajomstvo chýbajúcich zlatých vrcholkov veľkých pyramíd? Vyskúšajte si to online.

Vychutnajte si klasické hracie automaty, blackjack alebo top kasínové hry z našej ponuky. Skutoční hráči nájdu zoznam všetkých online kasín v bočnom menu so všetkými prehľadmi noviniek a bonusov v kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hidden a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Hidden
Game Platform ELK Studios
Symbols 10, J, Q, K, A
Rows 3
Reels 5
HD Yes
Game Features Sticky Wild Reels, Flashback Re-Spins
Free Spins Yes
Technology HTML5
Theme Egypt Pyramids
Ways to Win 178
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online Peniaze