Wild Seas

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Wild Seas

Divoké dobrodružstvo pirátov na ďalekom mori od spoločnosti Elk Studios môžete zažiť na hracom automate Wild Seas. Tento príbeh je inšpirovaný legendárnym írskym pirátom Anne Bonny, ktorí pôsobil v Karibiku. Vyskúšajte si aj vy plaviť sa na divokom mori prostredníctvom päť valcového video automatu v nádeji, že spozorujete galleóny, ktoré môžu byť prepadnuté do pokladníc naplnených bronzom, striebrom a zlatými mincami, a aby sa stretli tvárou v tvár s ropnými kapitánmi naprieč 178 spojenými výplatnými riadkami.

Dobrodružstvo plné akcie

Odplavte sa spolu s nami do napätej akcie plnej rôznych bonusov a funkcií na otvorené more. Objavujte inovatívnu funkciu voľných otočení, ktorá vám pomôže pri ďalšom dobrodružstve vyhrať poklad troch kapitánov. K dispozícii je tiež symbol divokej morskej vlajky, ktorý sa objavuje na valcoch 2 a 4 a vedie k bezplatnému otáčaniu. Zábava, vzrušenia a skvelé výhry budú vašimi priateľmi počas celej dobrodružnej cesty na mori. Odomknite postupne všetky bonusové odmeny a odneste si veľký balík peňazí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Wild Seas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre