Wild Seas

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Wild Seas

Divoké dobrodružstvo pirátov na ďalekom mori od spoločnosti Elk Studios môžete zažiť na hracom automate Wild Seas. Tento príbeh je inšpirovaný legendárnym írskym pirátom Anne Bonny, ktorí pôsobil v Karibiku. Vyskúšajte si aj vy plaviť sa na divokom mori prostredníctvom päť valcového video automatu v nádeji, že spozorujete galleóny, ktoré môžu byť prepadnuté do pokladníc naplnených bronzom, striebrom a zlatými mincami, a aby sa stretli tvárou v tvár s ropnými kapitánmi naprieč 178 spojenými výplatnými riadkami.

Dobrodružstvo plné akcie

Odplavte sa spolu s nami do napätej akcie plnej rôznych bonusov a funkcií na otvorené more. Objavujte inovatívnu funkciu voľných otočení, ktorá vám pomôže pri ďalšom dobrodružstve vyhrať poklad troch kapitánov. K dispozícii je tiež symbol divokej morskej vlajky, ktorý sa objavuje na valcoch 2 a 4 a vedie k bezplatnému otáčaniu. Zábava, vzrušenia a skvelé výhry budú vašimi priateľmi počas celej dobrodružnej cesty na mori. Odomknite postupne všetky bonusové odmeny a odneste si veľký balík peňazí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Wild Seas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wild Seas
Game Platform ELK Studios
Ways to Win 178
Technology HTML5
Reels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo