The Lab hracie automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

The Lab

Na hracom automate The Lab od tvorcov ELK Studios sa ocitnete v laboratóriu plnom experimentov. Zoznámte sa s fyzikálnymi veličinami a vytvorte si svoje pokusy, ktoré vám pomôžu získať obrovský balík peňazí. Zahrajte sa na vedca či laboranta, ktorý dokáže zmeniť svoj život k lepšiemu.

Experimenty plné neuveriteľných výhier

To všetko máte k dispozícii na automatovej hre The Lab, v ktorej môžete napočítať 15 výherných línií, a natrafiť na bonusové symboly. Prvým bonusovým symbolom je Wild, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol, aby vznikla nová výherná kombinácia, s ktorou môžete získať viac peňazí na herný účet. Druhým bonusovým symbolom je X, ktorý vaše výhry zdvojnásobí. Štandardné symboly tvoria chemické značky, rôzne molekuly a atómy. Vyskúšajte nové príležitosti na výhernom automate The Lab online a naplňte si svoje herné účty. Získať môžete až 46 000 mincí!

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

The Lab a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lab
Game Platform ELK Studios
Reels 5
Lines 15
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo