Microgaming

Microgaming

28/03/2018

Spoločnosť Microgaming so sídlom na ostrove Isle of Man patrí medzi vedúcich producentov online softvéru hazardných hier. Ako jedna z prvých spoločností sa stala už v roku 1994 poskytovateľom softvéru pre online kasína. V roku 2003 začal Microgaming s budovaním vlastnej pokerovej siete. Firma neprevádzkuje jednotlivé pokerové herne a kasína patriace patriace sieti, je len výhradným producentom softvéru. Vďaka početným pokerovým herniam a online kasínam, ktoré využívajú ich softvér, má táto sieť pozoruhodný počet hráčov. Spĺňa tiež najvyššie požiadavky v oblasti hráčskych možností, multi-tablingu a nastavení. V grafike vsadil Microgaming na funkčnosť a zrozumiteľnosť. V pokerových herniach prostredníctvom tejto siete čakajú predovšetkým na nových hráčov naozaj slušné bonusové ponuky. Na základe tohto sa stala jednou z najdôležitejších pokerových sietí na svete.

Kasína naživo a pokerové herne

Štandardné online kasíno poháňané spoločnosťou Microgaming má viac ako šesťsto hier vrátane hracích online automatov, video pokru, blackjacka a rulety. Jeho softvér umožňuje hráčom hrať pokerové hry pre viacerých hráčov, ako napríklad Texas hold 'em a päť a sedem kartových pokerových hier proti skutočným ľuďom v reálnom čase. Spoločnosť poskytuje svoje kasínové hry vo verziách na prevzatie alebo vo verzii Flash, v poslednej dobe došlo k posunu k uvoľneniu hier v jazyku HTML5, aby sa zabezpečila kompatibilita medzi platformami. Spoločnosť ponúka niekoľko progresívnych jackpotov prostredníctvom svojej prepojenej siete prevádzkovateľov kasín.

Kasíno hry

Ako jeden z najstarších výrobcov online hier Microgaming vyvinul viac ako 600 kasínových hier a viac ako polovica z nich je online slotov. Hracie Automaty prinášajú obrovské jackpoty, detailnú grafiku a desiatky rôznych herných tém.
V ich zbierke nájdete určite kasínové hry rôznych tém. Keď patríte k fanúšikom filmov, mali by ste si vyskúšať hru hrací automat Game of Thrones (Hra o Tróny), hrací automat The Dark Knight, alebo Terminator. Prehrávanie je rovnako ako sledovanie vašich obľúbených filmov, ale jediný rozdiel je, že môžete ľahko získať nejaké peniaze, keď to robíte. Fanúšikovia divokej zveri nájdu hrací video automat Untamed Bengal Tiger, video slot Giant Panda, video slot Wolf Pack a ďalšie.

Zhrnutie

Takmer jeden a pol desaťročia je producentom softvéru hazardných hier a môže sa pýšiť dôverou zhruba sto kasín a viac ako štyridsiatich pokerových herní, ako aj vysokým počtom hráčov. Aby svojim hráčom zabezpečil čo najvyššiu bezpečnosť, podieľal sa v roku 1997 na založení „Interactive Gaming Council". Táto organizácia sa zasluhuje o to, aby sa dodržiavali prísne bezpečnostné pravidlá u všetkých poskytovateľov hazardných hier na internete, ako aj o to, aby sa s osobnými údajmi zákazníkov zaobchádzalo čo najdiskrétnejšie.

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply