Výherné automaty DJ Wild

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dj Wild

Staň sa dnes večer slávnym dýdžejom aj ty, na super hudobnom výhernom hracom automate DJ Wild od spoločnosti Elk Studios. Dej tohto automatu ťa vtiahne tiahne do obrovskej akcie organizovanej k prasknutiu na excelentnom štadióne v Miami.

Začína sa diskotéka s DJ Wild a jeho mega výhrami v Miami. Úvod je poskladaný z reálnych záberov davov ľudí, pristávajúceho lietadla alebo z jazdy limuzínou krížiace nočné neónové ulice obklopené palmami. Symboly v automatovej hre DJ Wild predstavujú pár druhov ovocia a predovšetkým potom klávesy, slúchadlá alebo DJ mixážne pulty, ktoré vo vás rozprúdia krv. Na piatich valcoch s 20 výhernými líniami je vaším cieľom poskladať čo najviac zhodných symbolov, kedy vám pomáhajú expandujúce symboly Wild Strobe, Lazer, alebo Jackpot Wild. Samozrejme nechýbajú roztočenia zadarmo, ktorými zvýšite vaše šance na vyššie výhry. DJ Wild osloví nielen milovníkov skvelej hudby.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dj Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title DJ Wild
Game Platform ELK Studios
Reels 5
Lines 10
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hot Hracie Automaty Zadarmo