Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Electric Sam

Množstvo žiarivých symbolov vás čaká na párty, ktorú usporiada trolí kráľ Sam s manželkou a dcérou na hracom automate Electric Sam od spoločnosti ELK Studios. V hre na vás čaká aj množstvo roztočení zadarmo, špeciálne symboly wild a scatter, pri ktorých môžete získať ohromné výhry. Snažte sa získať voľne umiestnený symbol v podobe zvonu, ktorý vám môže udeliť až 15 roztočení zadarmo, a "elektrické darčeky", ktoré ešte viac zvýšia vaše odmeny! Na troch radoch a piatich valcoch s 243 výhernými líniami nájdete aj špeciálnu funkciu Betting Strategies.

Žiarivá noc plná výhier môže začať. Vydajte sa do sveta Trolov prostredníctvom automatu Electric Sam, kde sa zamilujete do neónovej parády plnej rozprávkových výhier.

Nezabudnite si pozrieť zoznam veľmi žiadaných online kasínových hier, ktoré čakajú na vás práve teraz v kategóriách blackjack a stolové hry. Vytvorili sme tiež užitočný zoznam všetkých online kasín v bočnom panely tejto webovej stránky. Odporúčame vám pozrieť sa aj na novinky a bonusy v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Electric Sam a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Electric Sam
Game Platform ELK Studios
Ways to Win 243
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo