Champions goal výherné hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Champion's Goal

Úžasnú futbalovú atmosféru si užijete ja na hracom výhernom automate Champion´s Goal. Na olympijskom štadióne v Berlíne sa stretnú dva najlepšie tímy tohto ročníka Ligy majstrov. Odolá Catenaccio obrana Juventusu ničivým útokom Barcelony? Pripravte sa na finále hraním Champion's Goal automatovej hry. Táto hra vo Vás prebudí tú správnu futbalovú atmosféru. Bavte sa, skandujte meno svojho tímu a keď padne gól výhra je zaručená.
Táto osobitá hra kladie dôraz na vášeň a nadšenie priaznivcov futbalu, narazíte tu teda napríklad na prekrásne fanúšičky, svetlice či dokonca stret diváka s políciou.

Fandite a vyhrávajte s nami

Môžete sa tešiť na Kaskádové tifo s tromi nehybnými zástupnými symbolmi a tromi opätovnými roztočeniami zadarmo, režim roztočení zadarmo s mnohými bonusovými kolesami a funkciou Voľný kop, pri ktorej lopta zmetie všetky symboly a nahradí ich novými, pričom všetky výhry z nasledujúceho roztočenia sa vynásobí 5x.

Tri trofeje zobrazené na prostrednom valci zhora nadol vás prenesú do režimu roztočenia zadarmo, kde môžete získať tie najbohatšie výhry na hracom automate Champion's Goal. Roztočenia zadarmo budete mať k dispozícii po dobu trvania 90 minutového zápasu a za každú ďalšiu trofej dostanete roztočenie zadarmo naviac, funguje to teda podobne ako nastavený čas vo futbale.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Champion's Goal a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Champion's Goal
Game Platform ELK Studios
3D Yes
Bet Levels 1
Free Spins Yes
HD Yes
Jackpot Yes
Lines 10
Reels 5
Rows 3
Symbols Football fans
Technology HTML5
Theme Champions League
Ways to Win 10
Maximum Win 200 000
Wheels 5
Graphics 8/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo