Lightning Box Games

Lightning Box Games

05/06/2018

Lightning Box Games je on-line herná spoločnosť a výrobcovia kasínového softvéru, ktorý je obzvlášť známy svojimi matematickými videohrami. Spoločnosť má radu zakladateľov, z ktorých každý má skúsenosti s tvorbou už viac ako 20 rokov. Spoločnosť si vybudovala svoju povesť na základe matematických modelov, ktoré boli navrhnuté pre mamutov ako Aristocrat a IGT. Od svojho založenia v roku 2004 spoločnosť Lightning Box dodávala do priemyslu špičkové kasíno hry bez jediného neúspechu. Vždy si myslí, že je z boxu a navrhuje netradičnú hrateľnosť a poskytuje množstvo štýlov a bonusov, ktoré hráči musia milovať.

Lightning Box vytvoril svoj vlastný názov s všestranným radom hier a jackpotových automatov pre množstvo platforiem, ako napríklad pozemné, on-line, mobilné a sociálne hry. Zameriavajúci sa na poskytovanie vzrušujúcich matematických modelov s najnovšou grafikou a zvukom, Lightning Box získal celú novú úroveň s globálnymi hráčmi.

Automatové hry sú distribuované po celom svete v kasínach USA, Veľkej Británie, Latinskej Ameriky, Ázie a Austrálie. Okrem toho spolupracuje s rôznymi spoločnosťami a rozvíja svoje vlastné množstvo online hier na rozšírenie svojho trhu.

Viac populárnych kasínových hier, ako napríklad hrací automat Dragon Palace, Tiponi's Wilds a video automat Frogs N’ Flies boli vydané na sociálnych médiách, ako je Facebook. Je množstvo jackpotových hier, ktoré nemožno nespomenúť niektoré z nich sú Jack Potter, hrací automat Stellar Jackpot a Pyramid Bonanza Jackpot.

Zoznam úspešných hier vyvinutých spoločnosťou Lightning Box je prakticky obrovský. Napriek tomu by bolo mimoriadne nespravodlivé, aby sme nenaznačili niekoľko najväčších vydaní tvorcov Lightning Box. Hrací automat Silver Lion, Respin Rhino, video hry Redroo, výherný automat Astro Cat, hracie automaty Chilli Gold, Serengeti Lions, Dolphin Gold, Mild Rockers, Dragon Palace, video hry Viking Fire, Pixie Gold, video automat Angel's Touch, Serengeti Diamonds, Druidess Gold, Moon Temple, Double Bungah, Heart of Africa, Radar Riches, Baseball Bucks, Aztec Sun a video automat Samurai Princess sú veľmi populárne hry.

Dlhoročné skúsenosti ako vývojár tretích hier Lightning Box môže poskytnúť komplexnú ponuku svojim klientom s pomocou svojho vysoko talentovaného tímu dizajnérov, umelcov, programátorov, zvukových inžinierov a riaditeľov scénografie. Sk[ste napríklad: video automat Astro Cat, výherný automat Blazing Goddes, hrací automat Angel's Touch.

Matematika, grafika a zvuk môžu byť dodávané podľa špecifikácie klienta pre ktorúkoľvek platformu jednoduchou implementáciou. Poskytovanie hier viacerým klientom a partnerom (napr. NYX, Odobo, Inspired Game Group, Microgaming, Quickfire, Incredible Technologies, Game House a Plaor) na rôznych platformách vytvoril Lightning Box obchodný zástupca, ktorý relatívne uľahčil proces implementácie softvéru, ale prináša to najlepšie v štandardnej hre. Taktiež berie do úvahy vhodné zákaznícke otázky a skúma prototypy počas implementačného postupu. S jeho inovatívnymi, vzrušujúcimi  a multiplatformovými hrami Lightning Box je stále veľmi populárny pre hráčov.

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply