Hrací automat Angel's Touch

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Angel's Touch

Angel’s Touch je hrací automat od Chartwell. Hra obsahuje päť valcov so štyridsiatimi výhernými líniami, pričom staviť môžete až do päť herných mincí na jednu z nich.

Bonusy

V hre sa stretnete aj s Wild symbolom. Ním je symbol krídel s nápisom Wild. Bonusová hra je tu iba jedna a tú aktivujete v prípade, že sa objavia hocikde na valcoch tri symboly anjelov. Ak sa to stane, získate osem voľných kôl a dostanete sa na druhú hernú obrazovku, kde je zobrazených osem oblakov. Jeden z nich si vyberiete a buď získate okamžitú výhru alebo násobiteľ výhier do ďalších kôl. Taktiež môžete získať aj Wild symboly navyše do najbližších kôl. Posledná možnosť je, že nájdete symbol čerta. Ak ich nájdete dva, bonusová hra sa koní a vy sa vrátite naspäť do hry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Angel's Touch a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre