Výherné hracie automaty Silver Lion

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Silver Lion

S hracím automatom Silver Lion môžete zažiť nezabudnuteľný západ slnka v africkej divočine, ktorý prináša nespočetné množstvo zaujímavých funkcií a bonusov, vďaka ktorým spoznáte svet milionárov. Kráľ zvierat, strieborný lev ponúka vo svojom kráľovstve až 1024 spôsobov ako vyhrať na päť valcovom video automate bez vkladu.

Africké safari s brilantnými odmenami

Doprajte si vzácny druh a krásu bielych levov, ktoré možno nájsť v Južnej Afrike v automatových hrách Silver Lion. Krásy savany, rôzne živočíchy a skvelé bonusové symboly vás budú sprevádzať počas celej hry.

Pozrite si tiež aj online kasíno hry ktoré sú v kategóriách video automaty a Stieracie Žreby. Skutoční hráči medzi nami nájdu úhľadný zoznam všetkých online kasín v bočnom paneli našich webových stránok. Aj tu nájdete prehľad bonusov a samozrejme najnovšie novinky v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Silver Lion a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Silver Lion
Game Platform Lighting Box Games
Ways to Win 1024
Technology HTML5
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online