Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Viking Fire

Tvorcovia Lightning Box Games pre vás pripravili nový hrací automat bez vkladu s témou vikingov pod názvom Viking Fire, ktorý ponúka 40 výherných línií. Viking s veľkým kladivom vás bude sprevádzať počas každého roztočenia valcov video automatu a je k dispozícií urobiť vám prehliadku v osade, ktorú obývajú vikingovia.

Ohnivá guľa chŕli peniaze

Okrem základných kartových symbolov, tu nájdete aj bonusové symboly ako Wilds, Scatter, násobok výhry, roztočenia zadarmo a šanca hazardnej výhry, ale aj roztomilého bielo-čierneho fľakatého psíka či zlaté kladivo. Zahrajte si automatové hry Viking fire a zažijete nezabudnuteľné dobrodružstvo plné fantastických výhier. Ponorte sa do sveta typickej dediny Vikingov žijúcich na zelenej lúke v kopcoch, kde si môžete vychutnať rozprávkové výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Viking Fire a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Viking Fire
Game Platform Lighting Box Games
Technology Flash
Reels 5
Lines 40
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo