Výherné hracie automaty Dragon Palace

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Dragon Palace

Tvorcovia automatovej hry Dragon Palace Lightning Box vám prinášajú tradičnú čínsku kultúru v plnej nádhere, ale aj množstvo zvierat na piatich valcoch nového video automatu. Výnimočné chvíle, kde môžete napočítať až 243 spôsobov výhry vám doprajú všetko po čom túžite. Ešte viac získate vďaka úžasným bonusom, ktoré hra ponúka. Patria tu: Free Spins, Násobiteľ, Master Dragon a Funkcia Hazard.

Drak vás zasiahne priamo ohňom, ktorý vychŕli ohnivý jackpot

Vaše šťastie prináša drak, ktorý patrí v starovekej Číne k najposvetnejším. Ak chcete mať šancu na zasiahnutie jackpotom v tejto dynamickej hre, zaručí vám to výherný automat Dragon Palace. Najlepší spôsob ako získať veľké peniaze na hrací účet bude nájsť brloh draka a bohatstvo budete mať pri nohách.  Vychutnajte si klasické hracie automaty, blackjack alebo top kasínové hry z našej ponuky. Skutoční hráči nájdu zoznam všetkých online kasín v bočnom menu so všetkými prehľadmi noviniek a bonusov v kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Dragon Palace a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Dragon Palace
Game Platform Lighting Box Games
Rows 3
Technology Flash
3D No
Ways to Win 243
Bet Levels 1
Free Spins Yes
Game Features Multipliers x15, Gamble feature
HD No
Jackpot No
Lines 243
Reel Type Video slot with gamble function
Reels 5
Coin Values 0.01 / 0.5
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo