Chilli gold automatové hry

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Chilli Gold 2

Hlavnú úlohu v automate Chilli Gold 2 zohráva štipľavá chilli paprička, ktorého tvorcom je spoločnosť KAJOT Gaming. Hernými symboly tejto hry sú hrozno, pomaranče, melóny, slivky, čerešne a citróny, ale aj klasické kartové symboly.
Chilli paprička vytvára zároveň bonusové symboly, ktoré vám určite ponúkajú na piatich valcoch skvelé výhry a to až 40 výplatných línií.

Čakajú vás pikantné výhry

Prvým špeciálnym symbolom na výhernom automate Chilli Gold 2 je symbol chilli papričky, ktorá funguje ako WILD aj ako SCATTER dohromady. Nielen že nahradí herné symboly, ktoré by vám mohli chýbať do výhry, navyše vám umožní aj niekoľko otočení zadarmo. Počas roztočení zadarmo môžete natrafiť aj na špeciálny bonus. Týmto bonusom je opäť chilli paprička, ktorá je zlatá a nahradí akýkoľvek iný symbol tak, aby vám na hracej ploche vznikla výherná kombinácia. Táto zlatá chilli paprička ale funguje len ak sú aktivované voľné roztočenia zadarmo.

Na pikantnom automate Chilli Gold 2 máte možnosť svoje výhry zdvojnásobiť pomocou hazardnej funkcie. Hazardná funkcia je spustená po každom výhernom kole. Táto funkcia obsahuje záchranný modrý symbol, ktorý keď vylosujete, znamená to, že vaše doterajšie výhry z hazardnej hry už nemôžete stratiť. Neváhajte a zahrajte si ju pre zábavu, alebo v obľúbených kasínach EU za reálne peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Chilli Gold 2 a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Chilli Gold 2
Game Platform Lighting Box Games
Technology Flash
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo