Blazing Goddes hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Blazing Goddes

Medzi najnovšie automaty od softvéru Lightning Box Games patrí aj hrací automat Blazing Goddes, ktorý vás presvedčí o tom, že stačí aj málo a môžete získať viac než ste čakali. Na piatich valcoch ponúka až 1024 spôsobov ako vyhrať. Vďaka skvelým vizuálnym efektom sa môžete preniesť na ostrov v Pacifiku, kde na vás čakajú prekvapivé výhry, ktoré v automatovej hre Blazing Goddes môžete získať.

Prebuďte páliacu bohyňu zo spánku a získajte bohatstvo

V tropickom raji je pre vás pripravených množstvo sopečných bonusov, vrátane pretočení zadarmo, a navyše wild symboly s dvojitými vyhrami. Pozadie hracej plochy na výhernom automate Blazing Goddes vám dopraje nádherný pohľad na prekrásny ostrov plný paliem a nádhernej prírody. Stretnete tu symboly ako sú tukany, domorodca držiaceho v ruke plameň, sopku, kvety a štandardné kartový symboly. Wild symbol stvárňuje bohyňa, ktorú ak prebudíte, začne horieť v plameni. K dispozícii je tiež až 30 otočení zadarmo, ak natrafíte na 3 symboly scatter.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Blazing Goddes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Blazing Goddess
Game Platform Lighting Box Games
Free Spins Yes
Reels 5
Ways to Win 1024
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo