Red Tiger Gaming

Red Tiger Gaming

12/06/2018

Medzi popredného producenta hazardných hier patrí spoločnosť Red Tiger Gaming, ktorá bola založená v roku 2014 skupinou veteránov v priemysle a má výrazný pokrok v oblasti vývoja kasínových hier v Európe a Ázii. Tvorcovia spoločnosti vyvinuli produkty pre kasína po celom svete a ich zámerom je zamerať sa na hry, ktoré poskytnú hráčom viac zábavy a taktiež sa hrajú na vyššie stávky a sú zamerané najmä na VIP hráčov.

Osobitné je tiež logo spoločnosti, ktoré stvárňuje hlavu červeného tigra a sústreďujú sa na svoju energiu a stratégiu, žijú a dýchajú kasínovými hrami online. Stratégiou spoločnosti je zamerať sa na hraný zážitok, ktorý by sa stal čo najpôsobivejším a najzábavnejším.

Kolekcia hier od Red Tiger Gaming

Rozmanité funkcie, skvelá grafika, pokročilejšie výherné automaty sa môžu pochváliť mini-hrám a rôznymi multiplikátormi. Špeciálne sa venujú video hrám venované konkrétnym sviatočným dňom, kde nesmie chýbať zábava, nájdete tu: výherný automat Lucky Easter, výherný automat Lucky Valentine, hrací automat Lucky Halloween a video automat Jingle Bells. Nechýbajú automatové hry, ktoré sa venujú tradičným témam Egypta - kasíno hra Legenda Ra. Chrám zlata a Epická cesta vás prevedú k hľadaním skrytých pokladov. Ak dáte prednosť karikatúram vyskúšajte niektoré z najlepších Red Tiger Gaming online automatov ako Popoluška alebo výherný automat Puss'N Boots. Veľmi populárne sú aj tituly ako výherný automat Arcade Bomb, výherný automat Lucky Wizard a výherný automat Totem Lightning.

Unikátny zážitok a hru plnú nabitých akcií si môžete vychutnať taktiež na týchto kasíno hrách: hrací automat Crazy Genie, video automat Masquerade, ovocný retro automat Mystery Fruit, video automat Mystery Reels, online kasíno hra Stage 888, výherný automat Ten Elements, hrací automat Totem Lightning, kasíno hra Treasure Mine, hrací automat Winter Wonders.

Red Tiger tiež poskytol svojmu unikátnemu špičkovému progresívnemu jackpotovému softvéru William Hill, ako aj svoje marketingové nástroje Smart Spins, ktoré využívajú širokú škálu mechanizmov bonusov a možností zacielenia a bez problémov poskytujú propagačné akcie prostredníctvom modulu dialógu v hre.

Vývojári spoločnosti Red Tiger Gaming ponúkajú širokú škálu svojich kasíno hier, ktoré sú vynikajúce z hľadiska zvuku, grafiky aj hrania. Z kategórie stolových hier ponúkajú tiež baccarat, blackjack a ruletu. Red Tiger Gaming je spoločnosť pre vývoj kasínových hier s portfóliom najvýkonnejších originálnych video slotov a flexibilným nástrojom pre operátorov.

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply