Lucky Easter

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Lucky Easter

Očakávané sviatky jari klopú na dvere a vy prežijete príjemné chvíle v kruhu najbližších a budete si ich užívať plnými dúškami so všetkým čo k tomu patrí. Neoddeliteľnou súčasťou veľkej noci je samozrejme skvelá zábava, ktorú si doprajete prostredníctvom novej video automaty Lucky Easter, ktorú si môžete vyskúšať bez depozitu online.

Fantastické odmeny v každom počasí

Vyhrať môžete až 800 násobok vášho vkladu aj vďaka neopakovateľným funkciám a bonusom ako sú napríklad bezplatné roztočenia, wild a scatter symboly, multiplikátory výhier a iné skvelé symboly pripomínajúce veľkonočné sviatky (zajačiky, vajíčka), ale stretne tu tu aj základné kartové symboly, tiež buchty, koláče, mrkvu, vajcia plné sladkostí a vence vyrobené z mrkvy. Prekvapení nie je nikdy dosť, preto neváhajte a roztočte sviatky jari spolu s nami.

Odporúčame vám zahrať si mnoho ďalších najobľúbenejších online kasínových hier. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu, kde nájdete aj najnovšie správy o kasínach a súhrn bonusov. Tiež odporúčame pozrieť si kategórie ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Lucky Easter a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lucky easter
Game Platform Red Tiger Gaming
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 / 100
Lines 20
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo