Lucky Wizard hracie automaty zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Lucky Wizard

Magický svet plný kúziel otvára svoje brány na hracom automate Lucky Wizard online zadarmo, kde si aj vy môžete dopriať poklady. Roztočením piatich valcov si budete užívať všetky šťastné špeciály, ktoré táto skvelá hra ponúka. Navštívte čarovný les, ktorý vám ukáže ako získať rozprávkové výhry vďaka bonusovým symbolom, ktoré vám aktivuje Lucky a prinesú vám zaujímavé ceny na vaše konto.

Kúzelný svet plný odmien

Hľadajte šťastné ingrediencie výherného automatu Lucky Wizard ako sú napríklad náhodné wild symboly, šťastné valce a šťastnú výmenu, ktoré vám vyčaria neuveriteľné odmeny. Stretnete tu podkovy, hrnce zlata, knihu kúziel, čarovný klobúk, ale aj kartové symboly. Presvedčte sa o tom sami a vyskúšajte tento skvelý automat u vás doma s množstvom bonusov aj v kasínach s licenciou.

Pre hráčov, ktorí majú šťastie, máme zoznam všetkých online kasín v bočnom panely našich webových stránok. Nájdete tu tiež všetky kasíno novinky a prehľady bonusov. Určite si nezabudnite pozrieť kategórie video poker a ruleta.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Lucky Wizard a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Lucky Wizard
Game Platform Red Tiger Gaming
Free Spins Yes
Lines 40
Reels 5
Rows 4
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo