Puss N Boots

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Puss N Boots

Rytier z rozprávky vám odhalí svoje najtajnejšie poklady na hracom automate Puss N Boots, ktorú si môžete vyskúšať zahrať online v obľúbených kasínach. Doprajte si skvelú zábavu a rozprávkové výhry, vďaka symbolov, ktoré hra ponúka na 20 výherných líniách spolu s ostatnými bonusmi.

Ozbrojený rytier prichádza s tajnými pokladmi

Skúste aj vy nazrieť do sveta rozprávky, kde na vás čaká veľké víťazstvo prostredníctvom bonusov a funkcií, ktoré nájdete na automatovej hre Puss N Boots.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Puss N Boots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Puss ‘N Boots
Game Platform Red Tiger Gaming
Reels 5
Min / Max Bet 0.20 / 100
Lines 20
Free Spins Yes
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo