Online ruleta: stratégie a triky

Online ruleta: stratégie a triky

02/21/2018

Online ruleta nie je vôbec veda. Ste len povinní mať kontrolu nad niekoľkými vecami. Stávkujte na svoju obľúbenú kombináciu čísel, ale nerobte to na slepo.

Nižšie sú uvedené najjednoduchšie triky, pomocou ktorých môžete hrať online ruletu:

Zahrajte si na vonkajšie pole rulety

Niekoľko hráčov pri hľadaní tipov on-line rulety navrhuje, aby vsadili na konkrétne číslice s cieľom vynásobiť ich bankroll. Šance že uhádnete číslo ktoré padne v ďalšom otočení rulety sú pomerne slabé a pri pravdepodobnosti 37:1 vsadiť na zatočenie 100 dolárov na jedno číslo nebude najlepšou voľbou. Takže ak hráte svoju hru z vonkajšej strany, ktorá zahŕňa stávky čierne, červené, stĺpce, intervaly 1 až 18, rovnako ako 19 až 36. Dostanete tak 50/50 šancu na zasiahnutie víťazného čísla.

Pokúste sa zvýšiť svoje šance na vnútornej strane

Ak sa tešíte na stávkovanie na konkrétne čísla, nezabudnite, že nie ste povinní staviť na jediné číslo. Pri umiestňovaní žetónov na správnom mieste na doske si môžete vychutnať hranie rôznych čísel, ktoré sa nachádzajú v blízkosti seba. Hoci by výplaty tu neboli tak vysoké, ako by zasiahli jedno číslo, napriek tomu bude vyššie v porovnaní s hraním na jedno číslo. Je to dosť chytré.

Hrajte radšej európsku ruletu

Nula a dve nuly je rozdiel vo vašej šanci na výhru. V článku o histórií rulety a podvodu menom nula sa venujeme tiež tomu ako si kasína zvýšili šancu na výhru až o 5%. Nikdy preto nehrajte Americkú ruletu ale radšej nejakú verziu Francúzskej rulety, (Európsku ruletu, Ruletu La Partage či Klasickú ruletu), nakoľko rozdiel v možnosti vyhrať je zhruba 2,7%.

Vyskúšajte stratégiu stávkovania

Lepšia stratégia stávkovania je jedným z najlepších tipov, ktoré by ste chceli splniť z hľadiska výhry v online hre rulety. Môžete si dopriať stratégie, ako je zdvojnásobenie stávky pri každej strate, rovnako ako zníženie rovnakej stávky, keď vyhráte. Najjednoduchšou metódou sú takzvané farby (stratégia Martigale).

Vyskúšajte ruletu pre viacerých hráčov

Tu sa jedná o adrenalín. Spoločnosť Microgaming prišla s revolučnou smrteľnou verziou rulety, kde na jedno zatočenie môžete hrať až s ôsmimi kolesami. Jej meno je Multi kolesová ruleta tiež známa ako Multi Wheel Roulette. Toto je niečo pre pokročilých a pre tých čo si môžu dovoliť riskovať.

Zahrajte si v renomovaných online kasínach

Najbezpečnejším a najlepším pohybom, ktorý si môžete vychutnať v hre ruleta na internete, je vybrať si všetky druhy renomovaných kasín. Bez ohľadu na to, aké sú vaše stratégie, ak nedostanete dobrú platformu, vaša hra sa stretne s neúspechom. Takže vyberajte tie stránky, ktoré sú bezpečné, úprimné a renomované. Hľadajte čestné kasíno, kde si môžete vychutnať svoju ruletovú hru? Navštívte hracie-automaty.com a užite si napríklad VIP ruletu.

News Ruleta Online Kasíno Naživo Stratégia Rulety

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Eurogold Kasino €10 000 + 500 Free spinov
18+ and T&C Apply