Ďalšia jackpotová výhra vo výške 2 667 743  €

Ďalšia jackpotová výhra vo výške 2 667 743 €

V online svete kasínových hier a zároveň výhrou sa môže pochváliť ďalší šťastný výherca zo Spojeného kráľovstva, ktorému sa podarilo získať jackpot vo výške 2 667 743,19 €. Túto závideniahodnú sumu sa mu podarilo získať dňa 7 marca z turnaja € 1 za hranie na jednom z najpopulárnejších kasíno hier od spoločnosti NetEnt. Ako určite mnohí očakávate, za touto sumou je jackpotový hrací automat Mega Fortune.

Dva jackpoty v jeden deň

Pre tohto Brita to bol neuveriteľný šok. Dokázal o tom prehovoriť len toľko:

"Dal som si ruku cez obrazovku, pretože som si myslel: Nemám šancu na to, aby som to vyhral, ​​chcem, aby to bolo prekvapenie. Keď som si vzal ruku preč a videl som, čo sa stalo... skoro som odišiel. Toto nemôže byť skutočné. Sám nechcel uveriť tomu, čo sa vlastne stalo. Výhra prichádza vo chvíli, keď ju najmenej očakávate."

Spoločnosť Net Entertainment v ten istý deň vyplatila dva jackpoty, ktoré padli. Prvý bol vo výške 4 084 430 EUR na automate Mega Fortune Dreams. K tejto zaujímavosti sa vyjadril aj produktový manažér spoločnosti NetEnt Henrik Fagerlund.

"Je pre nás rekordom v súčasnosti, keď padli dva jackpoty v jeden deň. Veľké a časté výhry sú samozrejme, preto, lebo hráči si veľmi obľúbili NetEnt jackpot hry. Chcel by som zablahoželať The Stars Group za to, čo je ich najväčšia výhra na online výhre."

Preto dúfajme, že aj naďalej budeme môcť blahoželať k výhram viacerým hráčom kasíno hier online. Teší nás, že jackpotové hry vedia meniť životy ľudí k lepšiemu.

News Automaty Hazard Producent Hazardných Hier