Mega Fortune Jackpot automaty zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mega Fortune Dreams

Hrací automat menom Mega Fortune Dreams je v súčasnosti najhranejším v online kasínach. Dôvodom sú najvyššie jackpoty aké môžete v online kasínach vyhrať. Na tomto jackpotu (resp. na hromadenie peňazí do tohto jackpotu) sa podieľa niekoľko kasín.

Okrem žolíka je tento automat je vybavený rozpoznateľnými symbolmi. Nájdete tu napríklad čerešne, višne, citróny, melóny a sedmičky. Hráte o šancu vyhrať mystery ceny, ktoré môžu dosiahnuť výšku do tisícov dolárov. S Mega Joker máte rôzne možnosti stávok.

Možnosti stávky

Základná hra (nižšia hra) sa hrá jednou až desiatimi mincami. Môžete sa staviť, € 0,10 € 0.20 alebo € 1 na jednotlivé mince. Desiatimi mincami aktivujete všetkých päť výherných línií. Už ste našli výhernú kombináciu, teda tri rovnaké symboly po jednom riadku? Potom budete hrať vyššiu hru, režim Super meter. Tu môžete staviť buď 20 alebo 40 mincí. Môžete tiež staviť všetky mince, ktoré ste už vyhrali. V tomto hracom automate je jeden symbol, ktorý hrá dôležitú úlohu: žolík. Symbol žolíka môže slúžiť na získanie Mystery ceny. Kombinácia troch žolíkov v základnej hre Vám môže pomôcť vyhrať 200 až 400 mincí, a maximálne 2000 mincí v režime super-meter.

Ak vsadíte 100, bude žolík na prostrednom valci a získať môžete až od 100 do 2000 mincí. Ak vsadíte 200, bude žolík na jednom alebo viacerých valcoch prinášať víťazstvo 1000-2000 mincí. V Mega Joker vyššej hre, budete hrať o šancu vyhrať veľké ceny. Pri každom kole, namiesto desiatich mincí, ktoré používate 20. Zdvojenie mincí zdvojnásobí hodnotu výhry. Navyše, Mega Joker slot má progresívny jackpot. To možno získal v danom okamihu a nie je závislá na výhernej kombinácie symbolov. Jediná vec, ktorú môžete urobiť, je hrať slot tak často, ako je to možné.

Bonusová hra

Mega Fortune je populárny video slot aj vďaka obrovskému Mega progresívny jackpot. Okrem toho existujú ďalšie dva progresívne jackpotu, ktorý tu je možné vyhrať. Témou hry sú milionári, nájdete tu symboly jácht, šperky, šampanské, cigary a limuzín, ktoré sú všetky krásne ozdobené. Okrem toho, Mega Fortune ponúka bonus voľných kôl a bonusovú hru Mega Fortune, kde budete točiť kolesom šťastia, aby ste vyhrali jeden z troch jackpotov. Tri symboly scatter vám umožnia prístup do režimu Free spins. Toto bonusové kolo je predovšetkým ziskové vďaka násobiteľom výhier, ktorými môžete znásobiť svoj výhru päť krát! Zbierajte ďalšie symboly scatter získajte ešte ďalšie voľné kolá aj počas ich trvania. S Mega Fortune, môžete určiť hodnotu mincí. Stavte medzi jednou a štyrmi mincami na výhernej línii, a nastavte hodnotu mince sami (od € 0,01 až € 0.50). Maximálna stávka na odstredenia 50 €.

Stavte štyri mince na každú z 25 výherných radov hrať na najväčší progresívny jackpot. Mega Fortune má dva rôzne symboly scatter: kolesá šťastia a šampanské magnum s dvoma pohármi. Tri kolesá šťastia vám umožnia prístup do bonusovej hry kolesa šťastia. Symbol Scatter šampanského Magnum v počte tri a viac vám umožní prístup k voľným kolám. Symbol Wild nahrádza iné symboly pri vytváraní výherných kombinácií. Wild symbol je v tomto výhernom hracom automate symbol jachty.

Bonusové kolo Mega Fortune s kolesom šťastia sa skladá z troch menších kolies s šípkami a finančnými odmenami. V prípade, že zastaví vonkajšie koleso na šípku, druhé koleso sa začne točiť. Druhé koleso sa tiež skladá z finančných výhier a šípok. Tretí kruh sa začne otáčať ak druhé koleso zastaví na šípku. Pri druhom a treťom kolese, máte tiež šancu zahrať si o mega progresívny alebo rýchle progresívne jackpoty. Môžete odísť s mega progresívny jackpot v prípade, že najvnútornejšie koleso zastaví na šípku. Mega Fortune sa zapísal do histórie hracích automatov 20. januára 2013 po tom, čo on-line hazardné hráč vyhral jackpot až neuveriteľných 17,8 miliónov €. V dôsledku toho sa tento hráč sa dostal do Guinessovej knihy rekordov, a týmto obrovský jackpot vytvoril nový svetový rekord vo svete online hazardných hier. Roztočte kolesá tohto populárneho automatu a hrajte o šancu získať jeden z troch progresívnych jackpotov. Tento jackpot Vás určite privedie do sveta milionárov

 

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mega Fortune Dreams a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mega Fortune Dreams
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning Video slot reels
Maximum Win Progressive changing jackpot
Lines 20
Game Features Wild substitutions
HD Yes
Free Spins Yes
Bet Levels 4
3D No
Theme High society cliche
Jackpot Yes
Wheels 5
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hot Jackpot Hracie Automaty Zadarmo