Mega Fortune

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Mega Fortune

Luxusný video automat Mega Fortune od tvorcov Net Entertainment patrí na trhu medzi jeden s najväčším online jackpotov. Viete si predstaviť získať jeden z nich? Nie je to až také nereálne. Niekedy stačí málo, momentálne len roztočiť valce automatu a čakať na šťastie, ktoré možno príde. V hre Mega Fortune sa nachádza združený progresívny mega Jackpot s očakávanou hodnotou niekoľko 100 000 až miliónov €, no hra disponuje ešte s dvoma lokálnimi jackpotmi. Tri bonusové symboly kolesa aktivujú jackpotovú hru, v ktorej hráč otočí koleso šťastia, aby získal jeden z jackpotov alebo mincu.

Veľká príležitosť získať viac

V hre na piatich valcoch máte k dispozícii skvelých 25 výherných línií. Výherný automat Mega Fortune ponúka oveľa viac príležitostí k získaniu bohatstva s troma jackpotmi - Mega, Major a Rapid. Zo špeciálnych symbolov vám Wild zvyšuje šance na zasiahnutie výhernej kombinácie zakaždým, keď budete hrať. Oslavujte a zabávajte sa už teraz vo veľkom štýle a užívajte si svet luxusu online.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Mega Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Mega Fortune
Game Platform NetEnt
Maximum Win Progressive changing jackpot
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning Video slot reels
Lines 25
Bet Levels 4
HD No
Game Features Wild substitutions
Free Spins Yes
Theme High society cliche
3D No
Jackpot Yes
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Výherné Automaty Hracie Automaty Zadarmo Hazard