Phoenix Reborn

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Phoenix Reborn

Phoenix Reborn je automat s tematikou Aztékov inšpirovaný mýtom vtáka Phoenix. Fénix sa veril, že sa pohltí v plameňoch, keď sa priblížil k jeho smrti, len aby sa neskôr vynoril z vlastných dní popola, narodil sa znovu s obnovenou silou a energiou. Tento majestátny vták je inšpiráciou pre toto dobrodružstvo z aztéckej tematiky z Play'n GO. Veľmi populárne hry od Play'n GO ako Book of Dead, Grim Muerto a Viking Runecraft.

Na valcoch uvidíte aj symboly ako ženský aztécky bojovník a mužský bojovník, panterový hluk, jedovatý zelený had a vták papagájov. Symboly nižšej hodnoty predstavujú kamenné sochy pripomínajúce hracie karty a rôzne tvary.

Inšpiráciou sú odmeny

Nájdete tu všetko, čo sa vám páči v ich zbierke, od roztomilých karikatúr, majestátnych hazardných hier ako Legacy of Egypt a Rise of Olympus, aj hororové tematické hry spolu s mnohými ďalšími témami.

Phoenix Reborn Slot je dobre navrhnutý vysoký rozptyl slot s úžasnými zvukmi a pekné aztéckej tému. Ak máte radi históriu a Aztecs, potom sa vám bude páčiť tento slot.

Play'n GO verí, že kľúčom k dokonalým produktom je kombinácia rozsiahlych skúseností s najnovšími technológiami, preto sú ich produkty moderné, flexibilné a milované hráčmi na celom svete. Sú hrdí na svoje produkty a veria, že na trhu vytvoria čo najpodrobnejšie, najpríjemnejšie a najinovatívnejšie automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Phoenix Reborn a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Phoenix Reborn
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Rows 6
Reels 5
Maximum Win 5 000x your bet
Lines 40
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze