Book of Dead hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Book of Dead

Hracie automaty Book of Dead je novou verziou hry veľmi populárnej hry "Book of Ra" od tvorcov kasíno hier Play'n Go. Hlavným hrdinom hry je postava Rich Wilde, dobrodruh známy z hry Book of Ra, no tentoraz putuje na novú misiu do Egypta. Jeho cieľom je nájsť Knihu mŕtvych (Book of the Dead), mýtickú knihu, ktorá poukazuje nato, aký je "život" po smrti.

V hre nájdete špeciálne symboly wild (kniha) a scatter, okrem toho, aj symbol samotného "hrdinu Rich Wilda". Na piatich valcoch automatovej hry Book of Dead svojho predchodcu "Book of Ra" stretnete okrem hlavného hrdinu Richa Wilda aj symboly rôznych faraónov, knihu, vtáka, posmrtnú masku ​​z faraóna a pravidelné štandardné symboly. Ak natrafíte na 3 a viac symbolov knihy, získate 10 roztočení zadarmo. Môžete však získať aj viac roztočení zadarmo so špeciálnymi rozpínajúcimi sa symbolmi.

Vyskúšajte vynovenú verziu automatu Book of Ra, v online hre Book of Dead, kde máte možnosť získať vďaka expandujúcim symbolom zisky vo výške až 250 000 mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Book of Dead a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Book of Dead
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Symbols Osiris, Anubis, Rich Wilde
Reels 5
Lines 10
HD Yes
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo