Rise of Olympus

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Rise of Olympus

Téma gréckych bohov zaujala tentokrát poskytovateľov hazardných hier Play'N Go, ktorý navrhli video automat Rise of Olympus plný zaujímavých funkcií a bonusov v online kasínach. Táto téma s gréckou mytológiou spája gréckych bohov ako sú Hades, Poseidon a Zeus a zohrávajú hlavnú úlohu v tejto hre plnej bonusových funkcií. Super hrdinov z hory Olympus si zamilujete na prvý pohľad roztočením piatich valcoch výherného automatu.

Medzi základnými symbolmi nájdete skrutky, helmy a harfy, ako aj tri symboly vysokej hodnoty reprezentované gréckymi bohmi, taktiež špeciálnym symbolom Wild, ktorý má hodnotu 50 násobku viac ako 5-krát na výhernej línii. Hrací automat Rise of Olympus patrí medzi kaskádovité typy, čo znamená, že symboly padajú do mriežky a tvoria výherné kombinácie. K dispozícii je aj multiplikátor a voľné otočenia, ktoré patria medzi veľmi lukratívne. Staňte sa súčasťou gréckej mytológie v sprievode bohov Olympu.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Rise of Olympus a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Rise of olympus
Game Platform Play'n GO
Rows 5
Reels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze