Výherné automaty Grim Muerto

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Grim Muerto

Tvorcovia Play'n Go predstavujú hrací automat Grim Muerto s témou Mexika a úžasnou hudbou na 5 valcoch s 20 pevnými výhernými líniami. Vypočujte si strašidelne krásnych členov mexickej kapely na oslavách dňa mŕtvych.
Symboly predstavujú postavy mexickej kapely, hra ponúka taktiež symbol extra wild, roztočenia zadarmo, špeciálnu druhú šancu a ďalšie zaujímavé funkcie.

Získajte skvelé šance na výhru

Wild symbol na výhernom automate Grim Muerto stvárňuje mexický gitarista, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly a vďaka nemu si budete môcť oveľa častejšie vypočuť víťaznú melódiu. Ak sa objaví na zvýraznenom valci, tak sa rozšíri na všetky miesta na valci, a vy získate oveľa viac výherných kombinácií!
Prostredníctvom Scatter symbolu, ktorým je Kniha smrti môžete získať až 10 voľných roztočení, počas ktorých si vypočujete hrať kapelu, takže môžete vyhrať až desaťnásobok alebo získať ďalších 10 voľných roztočení.

Špeciál - Druhá šanca prináša možnosť spustiť zatočenie zadarmo, keď sa na valcoch objavia 2 symboly scatter. Vyberte si na hracej ploche 1 zo 4 symbolov, a získajte zatočenie zadarmo alebo okamžitú výhru len s automatom Grim Muerto.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard - a zábava je presne o to tu ide.

Grim Muerto a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre