Jackpot Raiders

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Jackpot Raiders

Pripravte sa na najlepší poklad, ktorý vo svojom živote hľadáte. Je známe ako Jackpot Raiders v máji 2019 vybuchol zo štúdia Yggdrasil. Ako? Jednoducho: má rovnakú miestnu progresívnu štruktúru jackpotu a pridáva niektoré jedinečné detaily.

Umožní vám preskúmať tajomné svety a objaviť skryté bohatstvo, Jackpot lupiči je ideálny pre tých, ktorí milujú dobrodružstvo. Pred začatím cesty budete samozrejme potrebovať mapu. S týmto vedomím by náš Jackpot Raiders automat mal byť vaším sprievodcom jednou z najlepších nových kasínových hier na trhu. Na rozdiel od Joker Millions a Empire Fortune, ktoré sú klasifikované ako globálne jackpotové automatové hry, Jackpot Raiders má miestne ocenenie.

Objavte skryté bohatstvo

Fanúšikovia dobrodružných, rýchlo sa rozvíjajúcich hier s bonusmi by mali preskúmať ďalšie populárne hry Yggdrasil Gaming, ako napríklad Vikings Go to Hell, Alchymedes, The Dark Joker Rizes, Champions of Rome, Beauty and the Beast, Lucha Maniacs a Ozwins Jackpots.

Jackpot Raiders slot je najnovšou verziou hry od vývojárov Yggdrasil Gaming založenou na spoločnosti Holmes & Stolen Stones vydanej od roku 2017. S touto hrou môžu stávkujúci objavovať množstvo bohatstva, pokladov a štedrých výplat a využívať fantastické bonusové funkcie hry. Okrem toho, že sú bonusy zbalené, hra je tiež veľmi vizuálne príťažlivá, ako sa očakáva od vydania hry Yggdrasil Gaming.

Táto dobrodružná hra, inšpirovaná pokladom, sa dodáva s 5 valcami a 20 výhernými líniami. Ako sa očakávalo od názvu hry, Jackpot Raiders slot tiež ponúka impozantné jackpoty okrem svojich pravidelných výplat ponúkaných.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Jackpot Raiders a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Jackpot Raiders
Game Platform Yggdrasil Gaming
Free Spins Yes
Coin Values 0.005 / 2.00
Game Features Multipliers
Jackpot Yes
Lines 20
Maximum Win 164 000
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hazardné Hry Peniaze