Vikings Go to Hell

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Vikings Go to Hell

Prijmite pozvánku od severských bojovníkov a prežite najnovšie dobrodružstvo na online automate. Hrdinovia na video automate Vikings Go to Hell bojujú s démonskymi pomocníkmi mimo brány pekla a vo funkcii Free Spins vstúpia do podsvetia, aby prišli za démonmi. Hrací automat od Yggdrasil ponúka na svojich piatich valcoch skvelých 25 výherných línií. Doprajte si akčných hrdinov každým roztočením online.

Bojujte s démonmi priamo v podsvetí

Toto nové dobrodružstvo je vylepšené inovovanými funkciami z predchádzajúcich vikingových hier. Užívajte si naplno vzrušenie, chvíle oddychu a zaujímavých možností hrať za peniaze v licencovaných kasínach aj prostredníctvom výherného automatu Vikings Go to Hell. Okrem základných symbolov tu nájdete množstvo špeciálnych symbolov ako napríklad: Normal Wilds, Fights and Devilish Free Spins, Re-spins, Berzerk Free Spins, Treasure Chest. Bojujte s hrdinami podsvetia a nájdite truhlice s pokladom aj vy.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Vikings Go to Hell a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Vikings Go to Hell
Game Platform Yggdrasil Gaming
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
Lines 25
Reels 5
Rows 4
Technology HTML5
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Peniaze